Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fundacık
Merhaba rüyamda eski kocam dönüyor ve bilmediğim bir evdeyiz. iki adet farklı silahları var. biri antika biri modern tarzda. birini bana doğrultup hafif yanağımı yaralıyor. sonrasında ben başka odaya kilitliyorum kendimi ama kapının altı açıkmış oradan bakıyormuş. çok huzursuzum ve aslında kurtulmak istiyorum bana zarar vermesin diye iyilikle davranıyorum. o da güya iyi niyetli ama esasen değil. zorbalık yapmak istiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kocanızla durumunuzu yazsaydınız keşke. Uzun yıllardır ayrı iseniz yorum farklı olur. Bu rüya sizi etkileyecek iki olayın çıkacağını söylüyor. Biri geçmişe dayalı bir konu ve hassas. Diğeri ise bugüne ait sizi biraz utandıracak bir durum. Her ikisinin nedeni de eski eşiniz. Belki de gerçekten sizi tekrar elde edebilmek için yapacak bunları ama ters tepecek olmalı. Yöntemi yanlış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA