Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

30.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevim sel
Merhaba rüyamda hırsız evimize girmiş bir miktar parami almıştı sonra işyerine gidiyorum ordanda televizyonu almış peşine düştüm kosuyodu bende kovaliyordum iki küçük yegenimde arkamdan kosuyorlardi genc bi çocuktu kosan onda silah olduğunu farkedince yegenlerime döndüm onları alip uzaklasmak icin kosarken ates etti sirtimin alt kismindan vurdu yere düştüm sonra kalkip kosmaya basladim bi acit hisetmedim gerçekte o genc bizim is yerine gelmişti tuhafti gecesi bu rüyayı gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu genç sadece bir sembol olabilir. Adı ile ya da bulunduğu çevre ile birilerini temsil ediyordur. Bu rüya bazı kıskançlıklara maruz kalacağınızı haber veriyor. Olayların üzerine giderseniz daha fazla etkilenecek ve yaralanacaksınız. Bırakın karşınızdakiler yaptıkları ile kalsınlar. Bir de herkesin önünde her şeyinizi anlatıp da dikkatleri üzerinize çekemeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA