Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

04.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emel8590
Merhabalar benim nişanlım rüyasında karışık rüya görüyor ve etkileniyor. rüyasında silahla vuruluyor ve kanlar içinde kalıyor yere düşüyor. karşısında ölen babasını görüyor,daha sonra büyük denizler okyanusların ortasında olduğunu ortadan ikiye bölündüğünü deniz bölündükten sonra suyun çekilir gibi olduğunu çok yüksek tepelerde kaldığını ada gibi olduğunu söylüyor sonrada bir anda su geliyor bi anda denize dönüyor adalar ,karaya yaklaşıyor kendimi sahile atıyorum rahatlıyorum diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani haberler alacak ve çok etkilenecek nişanlınız. Sanki yer yarılacak, olmaz denilen şeyler olacak, kaderinde yazılı olanlara hayret edecek. Suların çekilmesi hem bereketsizliği hem de bir fırsatı temsil eder. Ama korku nedeniyle fırsatı görmek zordur. En doğrusu beklemektir. Bekleyecek, sabredecek ve sonunda yeniden normal yaşamına dönecek. Zor bir dönem onu bekliyor, rüyanın verdiği cesaretle azmini yitirmesin, kendisine söylersiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA