Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jkkj
Benim eski sevgili olayını biliyosunuz, arkadasım da bir rüya görüyor. bununla ilgili rüyada, bana telefon geliyor eski sevgilimden vuruldugunu söylüyor hemen yanına gidiyoruz arkadasla. Eski sevgilimin arkası dönük ucurumun yanında, kolundan yara almıs. Silah sesleri duyuluyor sadece önüne atlıyorum sevgilimin onu kurtarmak için sonra arabaya biniyoruz uzaklasıyoruz. Çok etkiledi beni. Acaba anlamı ne sizce? Aslında devamlı eski sevgilimden bahsetmiyoruz hatta hiç ama... sevgiler :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yüzlerce rüya okuyorum ve ne yazık ki sizin eski sevgilinizle ilgili olayı hatırlayamadım şimdi. Ama bu rüya eski sevgilinzile ilgili çok önemli haberler alınacağını söylüyor bize. Bu kişi ruhsal bir bunalım yaşıyor ya da geçirdiği sorunlu bir süreç buna neden olmak üzere. Siz her zaamnki gibi ona yardım etmek isteyeceksiniz ve edeceksiniz belki de. Ama sonrası ne olur bilemem. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA