Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

07.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nuriş
Çok Temiz Ve Yuksek Yol Kenarında Son Model Siyah Mercedeste Beklerken Bir Anda Bir Çatışma Oluyor Ve Eşim Arabayı Çalıştırp Hemen Çıkıyoruz Diyor Araba Kullanırken Omuzumdan Vuruldum Deyip Kendinden Geçiyor Ve Arabayı Sürmeye Başlıyorum Bir Yandan Da Eşimi Kendine Getirmeye Çalışıyorum. Yolda Birine En Yakın Hastaneyi Soruyorum İki Yol Gösteriyor Biri Karanlık Biri Normal En Kısa Yolu Göster Deyince Bana Karanlık Yolu Gösteriyor Ve Yolu Takip Ettim Sonunda Köy Gibi Sakin Bir Yere Ulaştım Fakat
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Resmi bir işle ilgili ya da resmi bir kurumdan maddi konuları içeren zor bir haber alabilirsiniz. Eşiniz bu durumdan direk olarak etkilenecek. Morali bozulabilir ve sağlıklı düşünemez duurmda olabilir. Onun yerine kararları sizin vermeniz gerekecek gibi görünüyor. Ailenizi rahatlatmak için çıkış yolu arayacaksınız. En kısa yol, en kolay yolu temsil ediyor. Ancak bu yol karanlık. Rüya sizi uyarıyor. Yine de köye varmışsınız. Demek ki sonuç alacaksınız. Rüyanın sonu sığmamış sanırım. Bundan sonrasını o nedenle yorumlayamıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA