Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

06.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nefkar
Öncelikle rüyamda bir sivilce patlattığı mı görüyorum tüm iltihabı akıyor. Sonra tüm eski arkadaşlarımı bir mekanda görüyorum. Oturma düzeni oluşturulacak. Hepsinin sandalyesi kahve rengi benim ki ise beyaz fakat orada oturmuyorum. Arkada başka bir yere gidiyorum ve burada sırtımdan vuruluyorum. Bu rüyadan ibaretmiş. Uyanıp balkonda annemin yanına gittiğim de bir şey beni takip ediyor. Camdan yansıma görüyorum bu kız kardeşim ama gerçekte orada değil. Besmele çeksem de gitmiyor...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyada korku hakim ise bu bir bilinçaltı rüyasıdır. Çok büyük korkular hissettiyesneiz bu bir kabustur. Her ikisinde de yorum yapmak doğru değildir çünkü rüyanız haberci olmaz. Sırtınızdaki sivilce uzun zamandır bir sorumluluk yüzünden çektiğiniz sıkıntının sona ereceğini söylüyor ama bunu bir tek siz başarabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızdan farklı bri yaşam tarzınız olacak çünkü sizin seçimleriniz değişik. Ama bu rüya farklı olmanın size yaramayacağını söylüyor. Değişim sizin ani ve sıkıntılı haberler almanıza nedne olabilir. İyisi mi bu aralar olağan durumunuzu korumaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA