Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

22.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen duduser
Değişik bi ortamda müşterimle ilgileniyordum aniden annm kardeşim ve patronumu görüyorum ve eski sevgilimi görüyorum saçları turuncuydu kınalı gibi oturdu meydana insanlarla konuşuyordu annm babamın beni öldüreceğini söyledi koşarak eski sevgilimin yanına gitim elimi kaldırdım vurcam Ona silahini çıkartıp beni vurdu ama vücudun okadar sıcak ki vurulduğumu hissetmedim sonra kendini karnından vurdu ben kalktım koştum annemi vurdu ölmedi yengemi vurdu bizim üstümüze kurşun yağdırdı arabasına
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizle ilgili bazı haberler ya da onun yapacağı bazı şeyler ailenizi derinden yaralayabilir ve sorunlara neden olabilir. Çok dikkat edin, eski sevgiliniz hala peşinizde ise onun iftiralarından ya da şiddetinden kendinizi korumaya çalışın. Bu bir uyarı rüyası. Durumunuzu bilmiyorum eğer çok yeni bir ayrılıksa bu dediklerim konusunda tedbirli olun. Eski sevgiliniz çok gerilerde kalmış bir anı ise yeni tanışacağınız biri konusunda, sevgili olmadan önce çok dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA