Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

03.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Güneş
Kahin hanım iyi günler dileğiyle sevgiler bir ruyam olacaktı yorumlarsaniz sevinirim. Sokaktayim siyah bir lüks araba var tanımadığım iki adam bana bakarak arabaya biniyor az ilerdeki bir guvenlikciye benim iki bacağımdan vurmasini isaret ediyor silah çekip bacaklarima sıkıyor ucundada susturucu var eğilip bakıyorum kurşun yaralarina ama kan akmiyor iyiki kemiğe denk gelmedi sakat kalirdim yoksa diyorum, acı hissetmedim. Birde sokak aralarındayim hep aynı eve çıkıyor yolumgörmediğim bir ev
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Devletin kurumları, yarı resmi şirketler ya da büyük firmalardan gelecek haberlerden ciddi biçimde etkileneceksiniz. Önce ne olduğunu pek kavrayamayabilirsiniz. Ama sonradan hayatınıza ciddi anlamda etki edecek gelişmelerin başlangıç noktası bu olabilir. Bir önlem alabiliyorsanız hiç beklemeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA