Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

25.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asli
Rüyamda büyük bir mekandaydik. Açık havada ve her tarafta masalar vardı insanlar oturuyordu eğlence gibi bir şeydi sunucu adam size bir şey itiraf edicem dedi ve anneme baktı. Bu kadın eşini onun abisi yani -benim amcam - ile aldatiyor dedi. Rüyada hatırladığıma göre b böyle bir durumu ben biliyorum ama bu sadece kısa bir süre olan bir şey öyle bilindik aldatma değil bunu söyleyeyim. Sonra birden etraftaki insanlardan kurşun yağmaya başlıyor. Herkes kacişıyor. Hedef annem. Ve tabi annem ölüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Böyle bir durum var ben biliyorum derken, gerçek hayatta mı var anlamadım. Eğer öyle ise bu nedenle yaşanacak olaylardan anneniz çok zarar görebilir ve hatta hayatı baştan sona değişebilir. Direk onu hedef alan konuşmalar, ithamlarve suçlamalar olacak çünkü. Bana rüyayı keşke daha açık yazabilseydiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA