Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

24.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zevzekkız
Mrb sahilde arabaya yaslanmış arkadaşı bekliyorum. sonra brisi arabayı sarsıyor arkama bakıyorum 2-3 erkek var. Biri bana laf attı. Guvenlige sikayet ederim seni dedim ve imdat diye kosmaya basladim. Adam geri cekilince noldu korktun mu dedim ve adam silahı cıkarıp bacaklarıma ates etti. Merminin geldigi yer akan kanla sicacik oluyor. guvenlige dogru kosuyorum tam vardigim anda boynumdan vurdu guvenlik bana saskinlikla bakti. kanin sicakligini ve kusma hissinin geldigini hissettim ve uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri canınızı çok yakacak haberler gönderme peşinde. Kendinizi koruyacak zamanınız kalmayabilir, ani manevralar kaçmanıza engel olabilir. Bu bir uyarı rüyası, önlem alın. Özellikle çok yakınlarınızdan, akrabalarınızdan gelecek sorunlara karşı tetikte olun ve rehavete kapılmayın. Çünkü sizi hazırlıksız yakalama peşindeler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA