Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VURULARAK ÖLMEK

04.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mıstıkcan uzunca
Geniş kırlık bir alanın üzerindeyken yanımdaki arkadaşlarımdan birisinini işte usulsuzluk yaptığını fark ettik ve bu usulsuzluk yapan arkadaşım silahını çekip bize ateş edecekken ben de hızlı davranıp silahımı çektim ona ateş ettim ve onu vurdum sonra o da beni vurdu.Vurulduğum yerdeki yaralarımın kanadığını gördüm ve diğer ikisi vurulmuş olmalarına rağmen sağa sola koşuşturdular. Ben ise vurulduktan sonra kıpırdayamadım yere yığıldım ve o şekilde kaldım.Yığıldığım yerde beni defnettiler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş yerinizde bir husumet varsa çok dikkatli olun. Bu rüya karşılıklı bir anlaşmazlıktan her iki tarafından zarar göreceğini, ciddi biçimde etkileneceğini haber veriyor. Ancak eğer fevri davranırsanız siz onlardan daha fazla yara alacaksınız ve yaşamınızı baştan sona değiştirecek gelişmeler yaşayacaksınız. En yakınlardan ayrılıklar bile söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA