Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VÜCUDUN MORARMASI

26.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Flower
Merhaba rüyamda vücudumun arka tarafı diz kapak arkasından başlayarak sırtıma kadar kalçam da morarmış hatta çürümüş yoğunluk olarak sarı bir çürüme vardı. Diz çevremse morarma ötesinde simsiyahtı. Rüyamda neden böyle oldu diye düşünürken deniz çok dalgalıydı ve ben o dalgaların arasındaydım bana çarptıkları için vücudum böyle oldu herhalde diye düşünüyorum. Ağrım ızdırabım çok oluyor doktora gitmek istiyorum annem beni götürüyor ama doktor genç ve tecrübesiz gerekli tedaviyi uygulamıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin başınıza ne geldi böyle? Ruhunuz acı içinde, sanki cendereye sıkışmış gibi feryat ediyor. Dalgaların arasına sizi özellikle sokmuşlar. Negatif enerjiyi su ile arındırmaya çalışmışlar. Böyle devam ederse hem ruhsal hem de bedensel olarak hastalanabilirsiniz. Kendinizi korumaya alın. Sık sık yıkanın, ayağınızı çıplak olarak toprağa basın. En önemlisi en ufak bir belirti hissederseniz bir doktora görünün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA