Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VİRAJI GEÇMEK

22.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen demir
Mrb rüyamda önce kız kardeşim ana yolda araba kullanıyor daha sonra aynı arabayı ben kullanıyorum bir sürü yol gördüm diğer yoldan erkek kardeşimiz geliyor o da motosikletli çok hızlıydı üçümüz keskin virajda birleştik araçlarımız yoktu nasıl geçeceğimizi planlarken bi baktım ben uzun yolu kullanmadan olduğum yerden kendimi bıraktım baktım ki geçmiş olmuşum virajı aradan belki saniye dakika geçmeden kardeşlerim de yanımda oldu onlar hangi ara nasıl geçti anlamadım.yorumlarınız benim için önemli üçümüz de devlete girmek için kpss gircez hayırdır inşallah
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz ve diğer kız kardeşiniz akıllıca seçimler yapıyorsunuz, erkek kardeşiniz macerayı seviyor. Kız kardeşiniz de azına razı olan bir insan, beklentileri yüksek değil. Bu rüya gireceğiniz sınavı temsil ediyor olmalı. Hepiniz de farklı şekillerde bu sınavı verecek ve güvenli bir hayata kavuşacaksınız. Sizin kaderinize kendinizi bırakmanız ve zorlamamanız doğru olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA