Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VEFAT EDEN KİŞİ GÖRMEK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kader
Rüyamda yaklaşık iki sene önce vefat eden babamı gördüm babam iyilesmisti çok iyi ve güzel dinç gorunuyodu saçları bembeyazdı ama gürdü yeşil kareli gömleği vardı beyaz örtülü masa da annemle oturuyolardi ben babamı görünce çok şaşırdım babam iyilestimi dedim bende oturdum karsilarina ama babamın dalağı yoktu nasil iyileşti dedim annem iyileşti dedi sevinerek babamla birbirimize baktık ama hiç konuşmadık ama ciddi duruyodu çok duruşu gercek hayattaki gibi değildi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölen yakınlarımızı görmek.. Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Babanız şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de babanızın hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabul edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA