Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VARLIKLA KAVGA ETMEK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Disturbed
Köydeki evimdeyim beni tanımadığım biri balkona çağırıyor camdan baktığımda dışarıda beyaz eşarp gibi bir şey uçuyor bir ses duyuyorum bu sana son uyarı seni götürmeye geldiler diye tanımadığım kişiye camı açmasını söyledim küfrettim ve beyaz eşarpa üç tane taş attım ikisi değmedi sonuncusunu attığımda beyaz eşarp insan oldu taş göğsüne isabet etti birden hava aydınlandı dışarıda insana dönüşen varlıkla kavga ettik ve onu yere düşürdüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bugün dünyanın enerji kapıları mı açıldı bilmiyorum ama tüm rüyalar diğer boyutta yaşanmış. Sizin rüyanız da astral aleme ait. O alemde, düşünceler anında tezahür eder ve hayal bulutu şeklinde siz de kendi hayalinizin oyuncusu olursunuz. Bu rüya öfkeli biri olduğunuzu haber veriyor. Bu nedenle evrene hep negatif enerji salıyorsunuz. Büyük ihtimalle de işleriniz bir türlü yolunda gitmiyordur. Pozitif olmaya çalışmak için kişisel gelişim kitapları okumayı denemelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA