Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VALİZİN ÇALINMASI

07.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mucize
Yolda 15 tl ve erkek çocuğu şortu buluyorum içinde altın buluyorum bir ucurumdayim dengemi kaybettim aşağı dogru düşmeye başladım ama yürüyerek iniyorum uçmaya çalışıyorum olmuyor halen aşağı dogru yoneldim birden dengemi sağladım durdum kayaligin üstünde biryere çıktım imdat diye bağırdım bir adam duydu bir kapı açıldı orasida otobüs terminaliymis elimdeki dolu valizi verdim sonra kapıdan alırım diye ama Valizim çalındı rengi maviydi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani bir boşluğa ya da sıkıntıya düşüp hayatınızın dengesini kaybedebilirsiniz. Çabalayacaksınız ama kendinizi de fazla yormayın, her şeyin olduğu gibi bunun da bir sonu var elbette. Bu sürecin sonunda edindiğiniz deneyimler size yeni kapılar açacak. Tek dikkat etmeniz gereken şey kıskançlık nedeniyle sizin değerlerinizi yok etmeye çalışanlar olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA