Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VALİZİ KAYBETMEK

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bozy
Kimseyle anlaşamadığm kalabalık bir ortamdan havalimanına gidiyorm.yanımda eski siyah bir valiz,siyah sırt çantası var.Tam arabadan inecekken birisine yardım etmek için arkamı döndüğümde valizimi götüren birisini görüyorm.daha sonra uçağa binme vakti gelince valizimi arıyorm ve üç dört tane insann oturduğu küçük bir odada valizimi buluyorm.Ailemin yada kendi evimmi olduğunu anlayamadığm bir yerde ortada beyaz bir tavşan görüyorm.Tavşan önce kakasını yapıyor sonra üstüme gelecek şekilde işiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski deneyimleriniz ya da eskiden elde ettiğiniz ama kullanmadığınız yetenekleriniz sayesinde bir işi ya da bir kazancı elde etmek için girişimde bulunacaksınız. Ancak birileri buna engel olmaya çalışabilir ve sizi tecrübesiz, yetersiz göstermeye çalışabilir. Tavşan kendini sevimli gösteren birisidir. Bu insana çok dikkat edin diyor rüyanız. Hem sizi sıkıntıya sokacak hem de sizin bağışıklık sisteminizi zayıflatarak sizin kaybetmenize neden olacak biridir bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA