Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VALİZ TAŞIMAK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen YELİZ
Mrb,bir hafta önce boşandığım eşimi rüyada gördüm.Rüyamda birlikte yürüyen merdivenlere bindik,ben bir basamak üstde duruyordm,eşimde benim küçük bir el bagajım ve montum vardı birinide bana ver ben taşıyayım diyordum.O da el bağajımı elime verdi,aldım ve oo çok ağırmış bu dedim içinde ne var diye sordum,o da içinde silah var dedi,ben şaşırmıştım ne silahmı dedim.Eşimin elini tuttum ama eli pütür pütürdü yıllardır krem sürülmemiş yıpranmıştı.Çok merak ettim sizce bu rüyamın bir anlamı var mıdır?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yıllarca size ait sorumlulukları yada size söylemediği bazı şeyleri sırtlanmış eşiniz. Belki de bir gerçek vardı, biliyordu ama asla söyleyemedi. Ya da sizin hayatınız kötü olmasın diye bazı sorumlulukları üzerine aldı, bilemem. Ancak şimdi, boşanınca onlara artık siz sahip çıkacaksınız; başka bir açıdan o, bu sorumluluktan artık kurtulacak. Yaşadıkları onu yıpratmış, siz ondan daha iyi durumdasınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA