Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VALİZ TAŞIMAK

15.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen deniz
Rüyamda yolda yürüyorum yanımda biri var gibi. Ayağımda ayakkabılar görüyorum önce beyaz ayakkabılar sonra kırmızı ayakkabılar . Beyaz ayakkabılara bakıyorum birbirinin eşi değil sağ ve sol ayağımdaki model başka Siyah bir valiz epey ağır ve büyük görünüyor bunu nasıl taşıyacağım diye düşünüyorum sonra yerde büyük beyaz bir örtü onun üzerine koyuyorum yanında ikinci bir valiz daha oluyor o taşıyacak diye düşünüyorum ve rahatlıyorum.Kırmızı eşi farklı ayağımdaki ayakkabılara bakarken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani bazı haberler sizi telaşlandıracak. harekete geçeceksiniz, bilgi birikiminiz, eğitimini ya da yaptığınız şeyler yeterli olsa da zaman kısa, endişeyi yaratacak olan şey budur. Bunu aşacaksınız, sonrasında tutku ile istediğiniz şeylere yaklaşmanın verdiği kaygılar söz konusu olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA