Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA VADE GÖRMEK

23.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen marbling
Hatırlayabildiğim kadarıyla parça parça anlatıcam. Rüyamda küs olduğum arkadaşım ve diğer arkadaşımla birlikte bir evde bizim yeni evimizmiş, dublex tarzı oturuyoruz. Yeniden okula başlamışız, çok heycanlıyız bir arada olduğumuza. Evin bahçesinde bir olay çıkıyor. Birileri birilerini taramış. Oraya gidioyoruz her yer kanla dolu ve arabada kanla yazılı "4 hafta 4 saat sonra" yazıyor... Bu yazıdan çok etkilendim ve korktum. Bir işaret olabilir mi allah korusun?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size bir süreci haber vermişler ama ama bazen haftalar, günler, saatler karışabiliyor. Yani vade 4 ay, 4 gün sonrasını da temsil edebilir, sadece 4 gün sonrasını da. Belli ki okul arkadaşlarınızdan biri ile ilgili üzücü olaylar olacak. Bu olaylar sizin hayatınızın dışında çünkü evinizin dışında gerçekleşmiş. Ama üzücü olabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA