Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UZUN YOLDA BAŞKALARI İLE YÜRÜMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kom
Rüyamda şuan tutuklu olan kaynim ile birlikte yürüyerek bizim kendi koyumuze gidiyoruz koy mesafesi normalde 30 dk arabayla biz yürüyerek saatlerce yuruyoruz kucağımda Ortaca kızım 2 yaşlarında halı yolda bakkala uğruyor bize bişeyler alıyor kaynim paran yoktur diyorum 200 gösteriyor bakkal bize araba ayarlamak bizi ağırlıyor peynir yemek falan yiyoruz istiyor ama biz karanlıkta devam ediyoruz tekar ben bu sefer yoldan otobüs arıyorum yok arabalara otostop çekiyorum yolumuz az kalmış uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kader sizi kaynınızın yoluna sokmuş ya da o sizin yolunuza girmiş. Bizler, doğmadan önce kocaman bir ruh ailesinin içinde oluruz. Sonra, bireyselleşir, bedenlenerek dünyaya düşeriz. Yüzlerce kez, çeşitli yaşamlar yaşarız. Her yaşam kendi için mucizeler barındırır. Biz ruh ailemizden enerjilerle, bu dünyada çoğu kez aynı kader yolunu paylaşırız. Bu rüya, kaynınızın sizin ve kızınızın aynı ruh ailesinden olduğunuzu söylüyor. Birlikte yürümek için ruhsal boyutta anlaşmışsınız. Belki de bu üçlü grubun en olgun ruhu sizsiniz; bu dünya hayatında diğerlerinin de olgunlaşması için onlara destek olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA