Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÜZÜM GÖRMEK

06.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kandahar
Rüyamda kenarı üzüm ağaçlarıyla dolu bir yolda yürüyorum,yürüdüğüm kaldırımın sol tarafı üzüm ağacı doluydu ve dallara baktığımda sık sık dizilmiş siyah üzümlerle dolu çok güzel salkımlar gördüm.bir salkım siyah üzüm aldım.Sonra kadının yanına gittim.Kadın kafe gibi bir mekanın sahibi."Üzümlerden alabilir miyim"dedim.Kadın da "devlete ait bu ağaçlar" dedi.Sonra bana bir salkım üzüm verdi ama bu üzüm beyaz üzümdü.Ardından bir kız geldi.Kadın siyah üzümü ve yeşil üzümü kolye gibi kızın boynuna taktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Devlete ait bir meseleden kısmetler elde edeceksiniz. Bunlar hayatın maddi yönü ile ilgili ama sizin çabanız bir otorite yüzünden başka birinin işine yarayacak. Örneğin; devletin açtığı bir sınavı haber alabilir ve duyabilirsiniz ve sizden bu işi duyan biri sizin yerinize işi ya da iyi sonucu elde edebilir. Ayrıca bu işin başka getirileri de olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA