Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UZAYA ÇIKMAK

16.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen neser
Rüyamda gece gökyüzünde yıldız kaydığını görüyorum annem ve kardeşlerim yanımda onlara da bakın yıldız kayıyo dilek tutun diyorum sonra bakınca o yıldız değilmiş savaş uçağıymış iki uçak kapışıyo gökyüzünde sonra 1 uçak daha oluyo oda değir uçaklara hakemlik yapıyoSonra annem babam ve çocuklarımla uzay gemisindeyiz uzaylı görüyoruzuzay gemisi yeşil bi bahçeye iniyo kapı açılıyo annem dışarı çıkmak istiyo ben gitme oksijen yok burda diyorum ama annem gidiyo bişey de olmuyo sonra bende çıkıyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayalleriniz gerçek oluyor, ama siz dikkat edin ve yanlış şeyler istemeyin. Bazen isteklerimiz insanlık adına olmaz, bütünün hayrını dileyerek istemek lazım. Gökyüzüne çıkmanız da hayallerinize kavuşacağınızın işareti ama bu durum sizi mutlu etmeyebilir. Siz isteklerinizi yeniden gözden geçirin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA