Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UYANMAK

27.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nihat
İlk rüyamda tanımlayamadığım bir yaratık görüyorum ve ona karşı elime bir kurusıkı tabanca alıyorum dolu şekilde.diğer elimde de hançere benzer birşey var. (hiç korku filmi izlemem :) Silahı istemdışı ateşliyorum bir kez.Diğer rüyamda ise çok yüksek bir tepe veya duvar gibi birşeyin üzerinde oturuyorum beni indirin aşağı diye ağlayıp sızlıyorum.derken kendimden geçip rüyada hasta elbisesiyle uyanıyorum.güya ameliyat olmuşum ve 5 gündür uykudaymışım. Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız bilinçaltınızın bir ürünü. Doğa üstü varlıklar bir şekilde bilinçaltındaki korku merkezinin tetiklenmesi nedeniyle rüyalara giriyorlar. Diğer rüyanız kendinize olan güvensizliğinizi ortaya çıkartıyor. Bu güvensizlik nedeniyle kendinizi dışa kapatmışsınız; iletişim sorunları yaşıyor olabilirsiniz. İşte bu yüzden bazı durumların çok geç farkına varabilirsiniz. Kendinizi toparlamaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA