Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÜŞÜMEK

29.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esnur
Rüyamda Karadeniz de büyük bir geminin içindeyim . Ailemde var . Annem babam ve ben başka kişilerde vardı sanırım ama hatırlamıyorum . Gemi karaya yanaştı indik gemiden ama tam karada değildi . Boyumuzun yarısına kadar sudaydık su buz tutmuştu . Annem ben ve babam üşüyerek bi anda kendimizi karaya attık . Çok tuhaftı . Uyandım. Tekrar uyudum . Bu sefer bi rüya daha gördüm çok sevdiğim yakın bi kız arkadaşım tanımadığım bi Ada'mla evlenecek miş sözde . Onunla cinsel ilişkiye giriyordu .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maceranın sonu yalnızlık ve bundan dolayı yaşananlar sorunlar olacak. Eğer ailecek bir işe girmeye karar verdiyseniz bu rüyayı uyarıcı olarak alın. Cinsel ilişki rüyaları haberci olmazlar. Genelde bilinçaltının ürünleridir. Size verilen paralar mesleki bazı vaatler alacağınızın işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA