Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UNUTAMADIĞIMIZ YAKINLARIMIZI GÖRME

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuuba
Babaannemi 2,5 yıl önce kaybettim ve hala çok özlüyorum çok ağlıyorum.. Rüyamda babaannem ölmüş..adamlar Tabutunu benim evime getiriyorlar ve salona yere koyuyorlar..Tabutun yan dilmeleri yok yani yanları açık..Mavi birşeye sarılmış babaannem..Elektrikli testere ile tabutu kesmeye çalışırlarken babaannem sağına doğru dönmeye çalışıyor..Doktoru çağırıyorum hemşire geliyor..Makineye bağlı yaşayacak diyor..Hastaneye yatıralım diyorum..hemşire yoğun bakıma yatması gerekir diyor..uyandım.teş.ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bir şekilde onun yeniden hayata dönmesini istiyorsunuz. Onun ölümünde hakısız bir durum mu vardı? Birilerinin hataları ya da yanlışları yüzünden mi öldü? Sanki siz içsel olarak bundan rahatsızsınız. İkinci bir yorumla babaanneniz hala ara boyuttan çıkamamış olabilir ki bu durumda da ölümü ve yaşamı ile ilgili sıkıntılar vardır. Çünkü normalde bu süreç iki yıldan fazla sürmez. Ara boyut hakkında yazdıklarımı, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA