Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UNUN DÖKÜLMESİ

15.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Unla bişeyler pisirmisiz.etrafa sacilmis temizlemeye çalışıyorum.Üstüm biraz un oluyor silkeliyorum.reelde konusmadigim biri yanıma geliyor ve masamiza oturuyor.ona 2 tane poğaça veriyorum.kendi de şaşkın bakıyor ama hoşuna gidiyor.ben de keyifliyimçok.dışarı çıkıyorum nasıl yağmur yagmis.her yer su.yağıyor da.o sırada peşime biri düşüyor.tanımıyorum aslında ama rüyada yabancı gelmiyor.sarhostu ve sürekli benden hesap soruyordu.kaçmaya başladım artık.o da koşmaya başladı.gülerek git başımdan ddm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biraz harcama yapacak, kendinize çeki düzen vereceksiniz. Konuşmadığınızın insanın bir parayı elde etmesine, bir şekilde vesile olmuşsunuz, belki de siz bu durumun farkında değilsinizdir. Yapacağınız değişiklikler hoşunuza gidecek ve hayattan zevk almanızı sağlayacak. Düşüncesiz insanlar sizi korkutuyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA