Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÜNLÜ GÖRMEK

24.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sercan
Rüyamda 1 hafta once babamla ben disariya çıkıyoruz biryerde duruyoruz babam is arkadaslariyla bulusuyor arkadaslarindan bir tanesi sanatci mahsun kirmizigul oluyor bende icimden babam mahsun kirmizigulu taniyormus diyorum seviniyorum heyecanlaniyorum mahsun kirmizigulle konusmaya basliyorum bu ne anlama geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ünlüler ilgili hayal kuruyorsunuz ve tüm rüyalarınız ünlüler üzerine kurulu. Bu rüyalar hakkında size yamıştım; tamamı bilinçaltı rüyası. Eskiden gördüğünüz (2 yıl önce) rüya ile ilgili de size mesaj attım ama sanırım posta kutunuzu kontrol etmiyor aynı rüyaları tekrar tekrar, üçer, beşer kez yolluyorsunuz. Bir rüyayı birden çok kez göndermeniz onu yorumlamamı kolaylaştırmaz. Ben her rüyayı okuyorum, okumadan elemediğim için size daha önce mail attığım bir rüyayı yeniden gönderseniz de yorumlayamam. Çünkü onu elememde mutlaka bir neden vardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA