Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÜNLÜ BİRİNİ GÖRMEK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ada
Rüyamda güya Demet Akalın ile bi işimiz varmış.camlara kadar simsiyah minibüs terzi bi arabayla geliyorlar.arabanın içi kalabalık eşi tanıdıkları falan var.çocuğunu seviyorum elime alıyorum avuç kadar sonra geri veriyorum Kocaman oluyor Demet in dizinde yatıyor.demet te kapanmış türbanlı.iniyorum arabadan tam inerken cüzdanımı arabada bıraktığımı farkettim arabanın peşindeler koştum geri aldım cüzdanımı.aslında baştan almak istemedim belki tekrar görürüm diye sonra zorda kalırım diye vazgeçtim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Popüler insanların olduğu bir ekibe geçici olarak katılabilirsiniz. Siz açık biri iseniz katıldığınız gruptaki inançlar sizin yaşam tarzınızın dışında olabilir. Ama orada bulunmaktan zevk alacaksınız. Yalnız dikkat edin, bu eğlenceli günler nedeniyle maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA