Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇURUMUN KIYISINDAN DÖNMEK

15.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhabaruyamda esimin kullandigi arabayla virajli dag yollarindan asagi dogru iniyoruz. Esim bana bir sey soylerken ucurumdan yuvarlanacaktik ben dikkat et direksiyonu tut dedim. Duzeltti direksiyonu yokus asagi inmeye devam ettik. Bir de bir yazili sinavdayim matematik problemi hem sayilar hem rakamlar var bölme islemi yaziyorum rakamlari hatirlamiyorum ama cözemedim yanimda bir erkek var ondan yardim istiyorum etmiyor kagidini gosteriyor ama cözemiyorum ne yazdigini soruyorum yalvarir gibi...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz yanlış kararlar vermek üzere ancak sizin uyarılarınızı dinleyecek ve yanlıştan dönecek. Bana açıklama yollamışsınız, eğer sağlık sorunundan etkilenecek olsaydı uçurumdan düşerdi. Demek ki ya bu rüya sağlığı ile alakalı değil ya da sizi dinleyip yanlıştan dönecek. Aslolan bir sorun çıkmayacağını bilmenizdir. Matematik problemi hayattaki herşeyi sorun haline getiren düşünce yapınızla ilgili. Bu kadar ince düşünmeyin, kader denen bir şey var, kendinizi akışa bırakın ve hayatı geldiği gibi yaşayın. Anlayabilen ruhlar için hayatın her türlü zorluğunda menfaatimize şeyler bulunabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA