Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇURUMDAN KARŞIYA GEÇMEK

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demet
Rüyamda boyle basket sahasi gibi alandi annemlerleydik birden dilenci geldi elime bir sey koymaya calisti ama ben izin vermedim, sonra basket sahasi kapasini kaparken elimde biriktirdiklerimi almaya calisti kapiyi kaparken ama ben ihtiyacim olani kurtarabildim. Arabaya bindik ben suruyordum ama viraj cok keskindi bende hizli gidiyordum yavas alsaydim daha erken dusucektik bende tam gaza bastim yine ucurumdan uctuk denizin ustunden ama birden araba yine karsi karaya indi, hicbir sey olmadi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uçurumdan karşıya geçmek.. Bir diyeti vererek ödeyebilirsiniz. Ne vereceğiniz size kalmış ama karşılık beklememeniz esastır. Hayır olabilir, sadaka olabilir, iyilik olabilir. Yoksa kararlarınızı doğru vermenize, adımlarınızı tartarak atmanıza rağmen hayat önünüze zorluklar çıkartır. Belki yıkımlar değil ama gecikmeler, istenmedik yönlendirmeler ve endişeler olur hayatınızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA