Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇURUMDAN DÜŞMEK

24.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hiç normal olmayan biri
Benim rüyamda 2 kuzenim birde abim vardı. Bir uçurum vardı ve abim ile 2 kuzenim uçurumun üstünde dikdörtgen şeklinde ama dikdörtgeni iki parçaya bölmüş bir parçanın üstündelerdi. Abim parçanın üstünde ayakta duruyorken kuzenlerim o parçanın kenarlarından tutunmuşlardı. Sonra ben kuzenimin birine doğru kitap fırlattım kitap parçanın üstünden aşağı uçuruma düştü. O sıradan sonra ben kitabı fırlattığım kuzenimin gözünden rüyayı gôrmeye başladım. Kendimi aşağı attım ve öldüm. ne demek oluyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ortak bir girişim söz konusu ya da ortak bir miras. Abiniz bu durumda karlı gibi görünüyor ama kuzeniniz tehlike sınırında. Bir de siz bilginizle onu ezince iyice afallayıp derin bir ruhsal boşluğa düşebilir. Düşen kuzeninize empati ile yaklaşmaya çalışmalısınız. Rüyanız size bunu öneriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA