Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÜÇÜNCÜ GÖZÜN AÇILMASI

21.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zaruret
Rüyada aynada kendime bakıyordum ve alnımın biraz yukarısında 3. gözümün olduğunu gördüm. Normal de göz rengim kahverengi olmasına rağmen 3. gözüm mavi renkti. O gözüme dokundum, gözümü istediğim yere getirebiliyordum. Daha sonra 3. gözümün hemen yanında başımın yarısını kaplayan bir yara olduğunu gördüm. Rüyayı bu sabah gördüm ve ne anlama geldiğini bilmiyorum rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Alın çakramız açık doğarız normalde. Ancak sonradan maddeye bağlandıkça bu bölge kapanır. Çakralar, ruhun evrenden enerji aldıkları ve evreni algılayabildikleri deliklerdir. Alın çakrasına üçüncü göz de diyoruz. Çünkü evrenle iletişim kurmamızı sağlar. Ayna sizin ruhunuzun aksini yansıtır. Üçüncü gözünüz açılmış. Gözlerin mavi olması evrenin derinliklerini içinizde görebilmenizdendir. Yüksek enerji akışları gözleri mavi yapar. Yaranın nedeni yine ruhunuzla ilgili. Üçündü gözün açılması sırasında kaybettiğiniz enerji nedeniyledir. Ancak bu önemsiz, yaralar kapanır. Çok güzel bir rüya bu. Bundan sonra geleceği, şu andaki durumu ve geçmişi algılama biçiminiz değişecek. Haberci rüyalara, duru görü ve astral seyahate hazırlıklı olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA