Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selen
Rüyamda ailemle birlikte mutlu bir şekilde vakit geçiriyorduk sonra birden benim canım çok sıkıldı ve dolaşmaya çıkmak istediğimi söyledim ailemin cevabını beklemeden birden uçmaya başladım ve bir süre sonra yere indim. Uçtuğum için çok mutluydum o yüzden sürekli uçup yere konmaya başladım daha sonra ailemin yanına döndüm ama herkes bana yere inmemi yoksa bir yerimi inciteceğimi söyledi ben ise onlara uçmanın özel bir yetenek olduğunu ve milyonlarca kişi arasından bana bahşedildiğini anlattım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten de uçmak özel bir yetenektir. Aslında tüm ruhların yapabildiği ama bedenin esaretini aşamadığı için gerçekleştirmediği bir eylem. Bedenin esaretini veballeri ödeyerek aşarsınız. Demek ki dünyevi yaşamınızdaki günahların bedellerini ödemişsiniz. Uçmak, feraha çıkmayı, özgürleşmeyi, ruhun enerjisini tamamlamasını simgeler. Çok güzel bir rüya. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA