Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

22.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen neye işaret
Ailemin evinin mutfağındayız,yeni,geniş,ferah bir mutfak,açık kahve mutfak dolapları.Aynı zamanda bir sürü meyve ağaçlarının olduğu bir bahçe oluyor.Yanımdaki kız hünnap kalmış mı diye soruyor.Duvarda,yukarıda görüyorz.Hemen yükselerek,uçarak almaya çıkıyorum.dolaşıyorum iki ağaçta da yok.Biraz acemice,havada dolaşmanın keyfini çıkararak tekrar tekrar bakıyorum,yok.Kız masadaki ikram tabaklarını görüp,annenin su böreği diye sevinerek koşuyor.Ama o da su böreği değil,üzülüyordu.Mutlu ve dingindim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uçmak.. Hangi senaryoda olursa uçmak, uçabilmek daima ruhun enerjisinin yükseldiğini, negatiften arındığını haber verir. Uçmak genellikle veballerin ödenmesi anlamına gelir. Dünyevi yaşamın ağır izleri, bir nedenden ruhun üzerinden silinmiştir. Böyle zamanlarda hem kendinizi iyi hissettiğiniz hem de uçabildiğiniz rüyalar görebilirsiniz. Ve siz de her ikisi de olmuş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA