Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Didem
Önceki rüyamda İngiltereye gitmiştim ve dönememiştim o rüyadan sonra bu sefer rüyamda birden uçuyorum ışık hızıyla bi çatı katında buluyorum kendimi yanımda tanımadıgım bi kız var ve aşagıya bakıyorum farklı bi ülkedeyiz sonra ben eve tekrar ışınlanıp bavul hazırlıyorum orda kaldı bu seyahat sürekli görmek ne anlama gelir? Bu rüyalar çok gerçekciydi iki rüyamda hissettim uyanınca inanamadım yatagımda olduguma
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya aslında astral seyahat yaptığınızı haber veriyor bize. Bir an rüyadan ayrılıp boyut değiştirmişsiniz. Maddeden yani bedenden ayrılan enerji kendi gücünü kontrol edemez. Aslında edebilse neler yapacağının farkına varır. Ayrılma yaşandığında ne düşünürseniz orada olursunuz; çatıda olmanız ve biranda başka bir ülkede bulunmanız astral seyahat yaptığınızı anlatıyor bize. Ve o noktada tanımadığınız bir ruhla karşılaşmışsınız. Astral boyutta süptil bedenimizle hareket ederiz. Süptil beden tıpkı maddi beden formundadır ama esnektir, değişim yaşayabilir. Belki diğer rüyanızda da astral seyahat yapmışsınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA