Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kemun kemun
Sevgili Kahin, rüyamda yanımda 2 kişi ile okyanus üzerinde geziyorum.Biri erkek ve siyah giysili,diğeri daha küçük bir varlık ve ikisiyle aramda mesafe var.Görevleri bana yardımcı olmak.Elimde görünmez iplerle güvercine benzer beyaz büyük bir kuş uçuruyorum.Kuş önde ben arkasında onu yönlendiriyorum.İki kişi de yanımda.Kuş hızlanıyor okyanuslar üzerinde 3 kişi uçuyoruz. Kontrol edemeyeceğim diye korkuyorum ama bırakmıyorum.Aşağıda mavi beyaz köpüklü deniz görüyorum.Yorum için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral boyuta geçmişsiniz ve bu boyutta gezintiye çıkmışsınız. Rüya bir şeyi haber vermiyor ama büyüleyici gerçeği gözler önüne seriyor. Bizler ruhsal alanda çok güçlü enerji formundayız ve diğer evren varlıklarının efendisiyiz. Kontrol ettiğiniz kuş ve size yol gösteren varlıklar bunun kanıtıdır. Dünyada ulvi amaçlar için varız. Kendi gücünüzün farkına varın ve bu gücü iyilik için kullanın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA