Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

18.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ismail koçer
Eşim en büyük abimden 2 tane altın parası istiyor borcumuz var diye. Ben niye böyle bir şey yapıyorsun sıkıntımızı dışarı neden gösteriyorsun diyerek eşime tokat atıyorum. Kızıp böyle yeşillikler içerisinde ancak garip tanımlayamadığım hayvanlar var. Ben kaç tanesine de vuruyorum. Sonra kollarımı kanat gibi kullanıp uçuyorum şehre doğru geliyorum. Nasıl inicem korkusu başlıyor. Yüksek bir evin balkonuna iniyorum. Yaşlı bir teyze vardı. Başı örtülü falan. Hızlıca oradan hızlıca çıkıp gidiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok sıkıntı çekmişsiniz. Hem maddi hem de manevi dertleriniz ruhunuzu bilemiş. Bizler ruhlarının veballerini sıkıntılarla ödeyen varlıklarız. Veballer ödendiğinde ruhumuz özgür kalır, hafifler ve uçar. Bu rüya ruhunuzun veballerden arındığını gösteriyor. Bundan sonra hayatınız çok daha güzel olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA