Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asiye tezgor
Ruyamda havadayim ucurtma veya kanat yok , cok yuksekteyim yank baya bulutlarin ustundeyim bulutlarin yanindan uçarak geciyorum sanki, binalarin yanindan geciyorum ve korkmuyorum , ucaklarin yanindan da gectigimi hatirliyorum, asagi bakiyorum hersey kucucuk kalmis ve ben Nereye gidecegimi ve ucacagimi kendim belirliyorum istedigim yere gidiyorum.. acikcasi korkusuz olmam beni biraz dusundurdu?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz yani enerjiniz sonsuz bir güce sahiptir. Ama beden denen kaba maddeye hapsedildiğinde yeteneklerini kaybeder. Geceleri astral seyahat yaparak ya da boyut değiştirerek sadece süptil bedenle kısmi olarak yeteneklerini hatırlar. Uçmak, boyut değiştirmek, düşündüğü yerde olmak, düşündüğü forma girmek ruhun bilinen en önemli yeteneklerinden biridir. Bunları yapmaktan korkmaz, siz yürüyebildiğiniz için korkar mısınız? Ayrıca uçabilmek ruhun dünya üzerindeki negatif enerjilerden kurtulduğunu gösterir ki veballerden ve günahlardan, sıkıntılardan bahsediyorum. Uçtuğunuza göre ruhunuz dünyaya indiği zamanki haline yakın bir duruma gelmiş demektir, sevinmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA