Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayşe
Rüyamda abimin arabasında teyzem abim galiba ablamda vardi gidiyorduk birden ben kalabalık bir kentin üstünde uçmaya başladım sadece kazağıma tutunup uçuyorum sanki kamikaza gibi bir seye binmiş gibiyim biraz korkuyorum ama istedigim zaman oturabilirim diyorum koltuk gibi bir seye oturup uçmaya devam eğleniyorum uçarken siyah kuş topluluğu görüyorum çaprazımdalar Allah dilerse onlara doğru dönebilirm diyorum kuşların bir kısmına doğru döndüm diğer kısmınada ulaşıcam diyorum uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruh bedene hapsedilmeden önce özgürdür. Uçar, zamanda gezer, boyutlar arası seyahat eder. Bedene girdiğinde ise bütün bunları yapabildiğini unutur. Sadece rüyalarda bazen yeniden özgür olur. Ancak bunu yapabilmesi için dünyevi ağırlıklardan kurtulmuş olmalıdır. Bu genelde mümkün olmaz. Uçabildiğimiz zamanlarda ruh veballerden ve kötü enerjilerden arınmış demektir. Ve en güzel rüyalardan biridir uçmaktır. Güzel bir olay yaşamışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA