Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mermeh
Ruyamda yuksek binalar eviniz en ust katta sonra ben korkarak kendimi birakiyorum asagiya ve ucmaya basliyorum ama ucarken korkuyorum dusmekten ama ucuyorumm heryeri goruyorum ama sanki yerimde sayiyorum gibi geliyor bastan kollarimi acip kapiyorum ilerliyorum sonra bi yere gidiyorum biri varmis onu aliyorum seni ali babanin ciftligine goturcem diyorym ve ucuyoruz onla yesillikler binalar yuksek yuksek sonra ciftligi goruyoruz buyuk bi ciflik havyanlar var yesil bir alan burasi iste diyorum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bütün veballerden kurtulmuş, günahlardan arınmış ve/veya negatif enerjileri üzerinizden atmışsınız. Böyle olduğunda ruh kendini çok hafiflemiş hisseder ve uçma rüyaları görürsünüz. Dün gece gökyüzünde çok güzel gezegen açıları vardı. Bu açılar nedeniyle pek çok ruh arındı. Belki aldığınız diğer ruh da sizin ruh ailenizden birisidir ve o da sizin gibi arınmadan faydalanmıştır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA