Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

27.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen REMÖ
Kahin selamlar Sabaha Karşı Rüyamda şu an oturmuş olduğum evin balkonuna çıkıyorum sağ elimin işaret parmağında bir su damlası hissediyorum bir anda o suyu elimle fiske şeklinde havaya fırlatıyorum bir anda o damlanın gittiği yerde bir hortum benzeri hava boşluğundan aniden havalanıyorum ve binaların üstünden uçmaya başlıyorum öyleki binaların bacalarına çarpmamak için sağa sola yatıyorum ve sonra geniş bir arazi üzerine ayaklarımın üstünde iniyorum... çok gerçekçi bir rüyaydı yorumun için tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ufak bir sorun varmış ama artık o da gitmiş. Sanki yüreğinizdeki son ağırlık da uçup gitmiş. Ruhunuz hafiflemiş ve özgür kalmış, veballerden arınmış, negatif enerjileri temzilenmiş. Ruhumuz doğduğumuz gündeki seyyal halini aldığında görülen rüyalardan biridir uçmak. Hem eylem olarak hem de anlam olarak çok rahatlatıcıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA