Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

14.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AYŞEGÜL nam
RÜYAMDA YÜKSEK APARTMANLARIN ÜZERİNDE KANATSIZ OLARAK UÇUYORDUM. KUÇAĞIMDA 2 KÜÇÜK HALI VARDI. TEK KORKUM BUNLARI DÜŞÜRMEMEKTİ. BU YÜZDEN ÇOK TEDİRGİN Bİ HALDEYDİM. AMA BİRİSİNİ DÜŞÜRDÜM. YERE İNDİĞİMDE DE 8-9 YAŞLARINDA BİR KIZ ÇOÇUĞUNUN ÜZERİNE DÜŞMÜŞTÜ. ÇOK CİDDİ YARALANMIŞTI. AİLEMDE O KIZI KURTARMAYA ÇALIŞIYORSDU. BANADA KIZIYORLARDI.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hedeflerinize ulaşınca ve isteklerinizin elde edince ruhunuz hafifleyecek, kendinizi kuş gibi hissedeceksiniz. Bu noktada rüyanız sizi uyarıyor. Elde ettiğiniz para ya da aileye ait mal varlığını, bu rehavet yüzünden kaybedebilirsiniz. Geleceğinizi etkileyecek bir durum bu ya da aileden başkalarının geleceğini. Dikkatli olmalısınız. Rüyalarınızı gönderirken sadece büyük harf kullanmayınız. Yazım kurallarına uymayan rüyaları yayına almıyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA