Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

13.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kader
Caddeye çıkıyorum bir araba içinde tanımadığım birileri var adam uyuyor kalkın diyorum kaza yapacağız dedim bir türlü uyanmiyor derken kaza oluyor fakat arabamdan bişey ayrilip arkada kaliyor dönüp bakiyorum ki bir at arabasi tepe taklak oluyor atlar ölmüyor üstüme doğru geliyor bende ezilmemek icin kaçtım ve yukarı doğru yukseldim uçtum ama kendimi havada tutdamda ileri doğru nasil uçmam gerektiğini bilemedim sonuçta zorlansamda istediğim yone doğru uctum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kararlarınıza etki edecek dış müdahaleler nedeniyle bazı istekleriniz sizi tehdit eder hale gelecek. çünkü sonlanmalar ve kayıplar söz konusu. Belki de bu durum yaşanmıştır. Ancak kısa bir süre sonra ruhunuz bir vebali ödediği için hafifleyecek. Uçmanız günahlardan arınacağınızın habercisi. Belli ki bu durum gerekliymiş ve yaşanacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA