Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇARKEN KENDİNİ GÖRMEK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Uçmak
Rüyamda tanımadığım bir kaç adamdan kaçarken yüksek biryerden atlıyorum tam dusecegimi tahmin ederken uçmaya başlıyorum ve ordaki bir evin balkonuna sığınıyorum. Balkondan çıkmaya çalışırken bi çocuk beni görüyor evin içinden ve bana annem diğer taraftan cikicagini söyledi diyor.bende beni görmüşler diye tedirgin olurken çocuğun annesi çıkıyor kadını kendime benzetiyorum bana sadece hafif gülümsüyor biraz bakistiktan sonra tekrar o balkondan uçarak çıkıyorum evin önü tarLa bahçe gibi biseydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat, rüya içinde zora geldiğimiz bir noktada başlayabilir ki sizinki de öyle olmuş. Düşme korkusu ile ruhunuz bedeninizden ayrılmış. Bunu yapabildiğinizde zamandan ve mekandan bağımsız gezebilirsiniz. Siz geleceğe gitmiş ve kendi çocuğunuzla konuşmuş, gelecekteki durumunuzu görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA