Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAN BEBEKLER GÖRMEK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hatice
Yüksek binanın tepesinde arkadaşım, sutyenli yengemleydik başımı pencereden çevirdim karşımda çok yakın bir şekilde sekiz tane yıldızlar el şekli oluşturuyor, birbirine yakın ve avuç içlerini bana dönüp sallıyorlar. Onların yanında bir yıldız el daha var ama bu eller çok büyük, o elin içinde üçgen bir göz var göz oynuyordu kelime i Şahadet getirdim Şehrin her yerinde büyük yıldızdan kız bedenler geziyor beni arıyorlardı birisi bana dokundu ve büyük parmağını okşadım beni yanına çekmeye çalıştı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta, hayaller katına ruhsal bir yolculuk yapmışsınız. Bebekler ara boyuttaki ruhsal rehberleri temsil ediyorlar. Çevrenizde dönmeleri korunduğunuzu gösteriyor. Ayrıca el haline gelen yıldızlar kaderinizin çok güzel olacağının işareti. İçgüdülerinize güvenin. Sizde olayların arkasını görme, geleceği okuma kabiliyeti var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA