Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAKTAN İNMEK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rhea
Uçağın içindeyim Antalya havalimanına iniş yapacakmış . Penceresinden baktığımda pırıl pırıl denizi görüyorum . Uçak indikten sonra hava limanın kafeteryası gibi bir yere gidiyorum aldıklarımın parasını verirken ki cüzdanımda da kağıt para olarak 50 20 10 5 ilk görüyorum uzatıyorum ama paralar sahteymis konuştuğum kişi ise hava astsubayi pilot gibi bir şey kızıl - kahve tonlarında gözleri vardı bir anda ortam değişti kendi evimin kapısının önünde onunla konuşuyorum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir işten ayrılıp, bir diğerine geçebilirsiniz. Antalya'da yaşamıyorsanız şirketin bu ilde olması ya da bu il ile ilgisi olması muhtemeldir. Aslında size verilen bazı vaatler var ama bunların pek de geçerli olmadığını, başvuru sırasında öğrenebilirsiniz. Bu deneyim size bir şey kazandıracak ama iş ya da para değil. Hayatınıza yeni girecek bir kişiyi bu süreçte tanıyacaksınız. Bu kişinin belirttiğiniz mesleklerden birinde olması muhtemeldir. Bu kişi hayatınıza girecek ve uzun süre sizinle olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA