Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAKTAN ATEŞ EDİLMESİ

30.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sinem koca
İyi günler. rüyamdan çok etkilendim ilgilenirsiniz sevinirim. rüyamda evimizin penceresinden arkası bize dönük bir uçak görüyorum havada ve hiç hareket etmiyor. garibime gidiyo ve çok geçmeden apartmanımız o uçaktan çıkan ateşlerle saldırıya uğruyo. annemler evde olmadığı halde parçalanan cam kırıklarından annemle babam düşüyo. biz yerlere yatıyoruz. pencerelerin hepsi parçalanıyo. yaralanan falan olmuyo ama biz çok korkuyoruz. özellikle annem korkudan titriyo.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük bir firmadan ya da kurumdan gelen haberler ailenizde şok etkisi yaratabilir ya da özellikle annenizle babanızı etkileyebilir. Bazı gerçekler ortaya çıkacak olabilir ya da sizin ya da akrabalarınızın özel yaşamınıza ilişkin konular ortaya dökülebilir. Sizin dışınızda insanların acıları sizin evinize yansıyacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA