Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAK DÜŞÜRMEK

29.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yakup akmeşe
Bir uçak firmasını yardımcı pilot olarak girdim daha önce hiç uçak kullanmadım pat diye alındım pilot bana bunları bunları yapacaksın dedi. Sonra pilot uyudu. Bana tarif ettiği şekilde kullandım. İlk kalkışta çok yükseldim. hostes böyle kullanmayacaksın dedi. Birden uçak alçaldı ve benim kontrolüm uçak düştü ve kanatı yandı. uçak düştüğünde sanki ben başka yerdeydim. Sonra annem babam geldi. uçakta ölenler olmuş. ben sadece uçağa bakıp ağlıyordum. şok pozisyonu girmiştim. Annem uçakta ölenlerin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bana yaşınızı ve konumunuzu yazsaydınız keşke. Bu rüyada çok ağladıysanız rüyayı sadece ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne "ağlamak" yazarak bu konuda yaptığım yorumları okuyunuz. Böyle değilse, bu rüya yetişkin bir insan için bir idareyi mecburiyetler yüzünden devralmayı temsil eder. Yöneticilik vasıf ister; siz tecrübesizsiniz. Israr eder, yapmaya çalışırsanız çevrenizdekilere çok büyük zararlar verebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA