Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞIN SALLANMASI

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen AKBer
Rüyamda eski arkadaşımla 3-4 yıldır iletişimimiz yok metrodayız,ama trenden indikten sora çıkışı bulamıyoruz ve rayların üzerinde koşuyoruz şimdi tren gelip bizi öldürecek diye sonunda yukarı çıkan bi mersiven görüyoruz ve çabucak kalkıyoruz sora sevinçten ellerimizi çakıyoruz birbirine ,sora yine trendeyiz denizden bi uçak çıkıyor ben arkadaşıma bak bu uçağn kalkışını hiç beğenmyorum kaza yapcak diyorm uçak zorlada olsa havaya kalkıyor ve sallanmaya başlıyor havada başımıza düşecek diye korku
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir süreç birlikte olmuş, sonra hayatın akışı içinde birbirinizden kopmuşsunuz. Şimdi, bir iş nedeniyle yeniden karşılaşacaksınız. Bir süreç daha, durumu kötü giden bir şirketle ilgileneceksiniz. Belki de ikiniz de bundan etkilenmekten korkacaksınızdır. Mesela, aynı firmanın farklı şubelerinde bulunup, firmanın kötü gidişatından korkabilirsiniz. Ya da biriniz o şirketin elemanı iken diğeriniz yatırımcısı olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA